Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów litewskiej marki PROSPEKTUS. Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych dla myśliwych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że PROSPEKTUS jest jednym z liderów w swojej branży oferując wysokiej jakości produkty cieszące się uznaniem tysięcy myśliwych na terenie całej Europy.

Kiedy swego czasu goły las nastaje,
św. Hubert z lasu obiad cały daje

Polowanie przy nęcisku to jeden z najstarszych sposobów polowania. Nęcisko to miejsce specjalnie przygotowane przez myśliwego w celu zwabienia w nie zwierzyny. W takim miejscu wykłada się atrakcyjne dla zwierząt karmy oraz wabiki, które pozwolą na sprawniejsze upolowanie zwierza.

Zakładanie takich nęcisk niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów zarówno z punktu widzenia hodowli jak i selekcji zwierzyny oraz pogłębienia doświadczeń łowieckich. Dobrze przygotowane miejsca pozwalają na dłuższą obserwację zwierzęcia, a co z tym idzie wytypowanie sobie zwierzyny do odstrzału.

Czym są?

Wabiki i przynęty

Nasz sklep myśliwski Dzika Natura zajmuje się importem oraz sprzedażą produktów przeznaczenia myśliwskiego, oraz artykułów dla zwierząt domowych i hodowlanych:

  • długotrwałe przynęty dla zwierzyny
  • wabiki stałe oraz płynne
  • skuteczne odstraszacze zwierzyny
  • karmy – dla psów i kotów

Nowością w ofercie są karmy dla psów i kotów – doskonałe suplementy w diecie zwierząt.

Produkty, które posiadamy w sprzedaży wykonane są z wysokiej jakości materiałów paszowych. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów ani środków chemicznych. Są w 100% naturalne oraz zdrowe dla zwierząt.

Zakładając nęcisko ważne jest zaopatrzenie się w odpowiednie produkty przeznaczone do tworzenia tego typu miejsc. W Naszym sklepie dla myśliwych znajdziesz szeroką gamę wabików oraz przynęt, które są bezpieczne dla zwierząt i idealnie spełniają te zadanie.

Oferowane przez nas przynęty zachowują skuteczność także w złych warunkach pogodowych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów paszowych o zrównoważonym smaku i zapachu, zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki. Produkty te tworzone są w oparciu o doświadczenie i praktykę. Są wygodne do zabrania na miejsce.